Poznaj Klekotki

Długi Weekend Sierpniowy z Azją

Klekotki SPA&RESORT | Godkowo | Długi Weekend Sierpniowy z Azją | 1

Długi Weekend Sierpniowy z Azją

15 – 18.08

Mnóstwo azjatyckiego street foodu, gimnastyka dla ciała i umysłu, japońska zielona herbata i znakomici Goście Specjalni.

Sprawdź

Featured - slides

Poznaj Klekotki

Content Blocks

 

 

Klekotki to miejsce, w którym w sercu natury odnajdziesz ciszę i spokój. 130 hektarów mazurskiej sielanki, do której dotrzesz bez problemu, ale wyjazd stąd nie będzie łatwy. Bo w Klekotkach pragnie się zostać jak najdłużej–    w harmonii z naturą, w unikatowym japońskim Sento Spa i w miejscu wypełnionym dobrą energią.

NAJWAŻNIEJSZE POWODY BY ZOSTAĆ NA DŁUŻEJ

 

 

CZAS W MIEJSCU, GDZIE ODPOCZYNEK JEST SZTUKĄ

 

 

Korzystaj także z wypożyczalni sprzętu wodnego, sali bilardowej, tenisa stołowego i mini golfa.

 

*Kąpiele w jacuzzi odbywają się podczas rezerwowanych seansów, które są dodatkowo płatne.

• OFERTY SPECJALNE

Wyjątkowe oferty i pakiety dostępne ekskluzywnie na naszej stronie

Sento SPA

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu. Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji- kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało. Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb Gości.

Zobacz więcej

Mazurska sielanka

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym Gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku. Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek. Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Zobacz więcej

Bezpłatne Wi-Fi na terenie obiektu

Malownicza lokalizacja

Sento SPA do dyspozycji Gości

Winiarnia

Ładowarka samochodowa

Opinie Gości na temat Klekotek

Dobrze wiedzieć
rozległy, zielony teren o powierzchni ponad 120 ha
44 pokoje
3 kameralne domki
3 sale konferencyjne
unikatowe Sento SPA
lokalna i sezonowa kuchnia w sercu mazurskich lasów
bliskość rzek i jezior - możliwość aktywnego wypoczynku

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.