Ogród zen i ścieżka równowagi

Featured - slides

Ogród zen i ścieżka równowagi

Content Blocks

Tuż przy Sento SPA znajduje się Ogród ZEN, w którym powstała Ścieżka Równowagi.
 Spacerując bosymi stopami po różnych nawierzchniach (pnie drewna, szyszki świerkowe, gałązki olchy, kora, marmur, otoczaki, granit różnej ziarnistości, piasek) stymulujemy liczne receptory znajdujące się na stopach. Przechadzka doskonale wpływa na krążenie krwi i elastyczność naczyń krwionośnych. Taka terapia autorefleksologiczna jest doskonała dla osób cierpiących na zaburzenia krążenia krwi nóg, bóle głowy i migreny.

Nieprzypadkowo dróżka rozpoczyna się białym marmurem, który zawsze jest chłodny a kończy ciepłym, czarnym granitem, to symboliczne nawiązanie do metafizycznego, dalekowschodniego symbolu, przeciwstawnych i uzupełniających się energii wszechświata Yin i Yang.Piękne otoczenie pozwala zharmonizować ciało z umysłem. Chwile refleksji i praca z własnym ciałem ukazują naszą niekończącą się jedność z naturą.


3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty