VOUCHER DO RESTAURACJI

Featured - slides

VOUCHER DO RESTAURACJI

 

Content Blocks

VOUCHER DO RESTAURACJI JUŻ OD 200 zł / sztuka

Romantyczna kolacja? A może celebracja ważnego dnia w Waszym życiu? Spraw swoim najbliższym smakowity prezent i zaproś ich do Klekotkowej Restauracji. W Klekotkowej Restauracji obdarowani odnajdą tradycyjne smaki oraz inspiracje regionalnymi potrawami Warmii i Mazur.

Voucher do Restauracji może być wykorzystany na usługi przekraczające jego wartość. Kwota do zapłaty jest wtedy pomniejszona o wartość vouchera.

W celu realizacji vouchera prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod nr 506 223 914 lub mailem: recepcja@klekotki.com.pl

Kup Voucher

Warunki rezerwacji

Rezerwacji można dokonać poprzez stronę internetową, mailowo pod adresem: recepcja@klekotki.com.pl lub telefonicznie 506 223 914 Aby zrealizować voucher należy go przesłać emailem do hotelu bądź wydrukować i okazać przy meldunku.

Voucher Kwotowy zachowuje swoją ważność przez okres 3 miesięcy od dnia jego zakupu. Kod vouchera oraz sam Voucher może być wykorzystany jednorazowo, realizacja odbywa się za okazaniem Vouchera.

Jeżeli dokonałeś rezerwacji i ją anulujesz, skontaktuj się z Recepcją (recepcja@klekotki.com.pl, tel. 506 223 914).

Kup Voucher

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.