Pokoje

Featured - slides

Pokoje

Klekotki to miejsce stworzone dla miłośników unikatowych przestrzeni.

Nasze wnętrza zaskakują różnorodnością i mnóstwo tutaj nioczywistych połączeń. Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco. Z większości z 44 pokoi rozpościera się niezwykły widok na jezioro lub rzekę Wąską.

Content Blocks

Pokoje standard

Większość pokoi typu Standard mieści się w pochodzącym z XVII wieku młynie, domu młynarza i stajni. W pomieszczeniach zachowały się zabytkowe elementy architektoniczne - belki stropowe lub deski sufitowe z kwiatowymi motywami.

Zobacz więcej

Pokoje de luxe

Przestronne, urządzone ze smakiem pokoje Deluxe znajdują się głównie w dworze nad rzeką Wąską. Ich wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie.

Zobacz więcej

Apartamenty

W najbardziej reprezentacyjnych częściach obiektu znajdują się przestronne apartamenty. Urządzono je z niezwykłą dbałością o komfort i wygodę Gości. Każdy z apartamentów składa się z pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki.

Zobacz więcej

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty

Dobrze wiedzieć
rozległy, zielony teren o powierzchni ponad 120 ha
44 pokoje
3 kameralne domki
3 sale konferencyjne
unikatowe Sento SPA
lokalna i sezonowa kuchnia w sercu mazurskich lasów
bliskość rzek i jezior - możliwość aktywnego wypoczynku