O nas

Featured - slides

O nas

Nowe życie osady młyńskiej

Obecnie Klekotki Spa & Resort to kompleks kilku budynków, w tym odrestaurowane obiekty zabytkowe: Młyn, Dom Młynarza, Stajnia oraz nowo wybudowane: Dwór, Recepcja oraz Spa. Są to nowoczesne, i gustownie zaaranżowane pomieszczenia, wzbogacone współczesnymi elementami wyposażenia wnętrz, ale całość zachowuje swój zabytkowy i sielankowy charakter. Unikatem na skalę światową jest niesamowita bryła japońskiego spa obudowanego stodołą.

Klekotki Spa & Resort oferują 44 przestronne pokoje 1- i 2-osobowe, w tym 8 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni oraz prywatne domki. Pokoje urządzone są według indywidualnych projektów w stylu rustykalnym oraz dalekowschodnim, a dzięki różnorodnej kolorystyce, drewnianym meblom i naturalnym elementom wykończenia, udało się uniknąć szablonowości typowego obiektu hotelowego.

Do dyspozycji Gości jest również sala konferencyjna, restauracja, oranżeria oraz mnóstwo atrakcji i pięknych widoków.

Content Blocks

Miejsce na głęboki oddech

Klekotki SPA & RESORT zlokalizowane są w dawnej osadzie młyńskiej w wyjątkowo malowniczej części Mazur Zachodnich. Stare lasy bukowe, jezioro na rzece Wąskiej, piękne i naturalne ogrody z wyjątkowymi okazami platanowców, rododendronów, klonów japońskich i wielu innych roślin to ostoja dla zwierzyny bobrów, borsuków, saren i żurawi.  

XVII-wieczny młyn wodny zaadaptowany został pod sypialnie, apartamenty oraz sale konferencyjne.

Troska o ciało i spokój ducha

Unikatowe Sento SPA zostało zaaranżowane w przestronnej i niezwykle pieczołowicie zrekonstruowanej warmińskiej stodole. Czekają tam rytuały i zabiegi pielęgnacyjne, masaże twarzy i całego ciała, ogrzewające kąpiele i oczyszczająca sauna.

Zobacz więcej

Kuchnia w rytmie slow-food

Nasza restauracja przygotowała kulinarne propozycje oparte na składnikach lokalnych i sezonowych. W naszej kuchni powstają również dania z wykorzystaniem własnej, ekologicznej uprawy.

Zobacz więcej

Odwiedź Klekotki – niezależnie od celu Twojej podróży

Klekotki to nie tylko znakomite miejsce na wakacyjny urlop na Mazurach, ale także świetny pomysł na organizację spotkania z przyjaciółmi, odpoczynku z jogą, biznesowej konferencji, imprezy integracyjnej czy rodzinnego przyjęcia. To również kryjówka idealna na samotny wypoczynek z naturą na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do Klekotek – miejsca, które koi zmysły w harmonii z naturą.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty