Siłownia

Featured - slides

Content Blocks

Siłownia

Nasza siłownia została stworzona z myślą o różnorodnych potrzebach naszych gości i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt ćwiczeń siłowych i kondycyjnych. Ta kameralna przestrzeń umożliwia aktywność fizyczną na różnych poziomach wytrenowania.

Atmosfera tego miejsca sprzyja skupieniu i komfortowi treningu. Dzięki znakomitej lokalizacji tuż obok sauny, nasi goście mają możliwość połączenia ćwiczeń fizycznych i regeneracji w saunie. Po treningu zapraszamy do strefy relaksu, w której można wypocząć przy filiżance dobrej herbaty.
Jeśli masz ochotę na odprężającą i rozluźniającą kąpiel z bąbelkami - skorzystaj z klekotkowego jacuzzi

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty