VOUCHER PODARUNKOWY

Featured - slides

VOUCHER PODARUNKOWY

 

Content Blocks

VOUCHER JUŻ OD 400 zł / sztuka

Chcesz uczcić wyjątkową okazję, szukasz pomysłu na niepowtarzalny prezent? Wybierz voucher podarunkowy na wybraną kwotę i podaruj swoim bliskim niezapomniane chwile w Klekotkach!

Voucher może być wykorzystany na dowolne usługi w Klekotkach, m.in. na:

  • noclegi
  • gastronomię
  • zabiegi SPA

Voucher może być wykorzystany na usługi przekraczające jego wartość. Kwota do zapłaty jest wtedy pomniejszona o wartość vouchera.

W celu realizacji vouchera podarunkowego prosimy o wcześniejszy kontakt z recepcją pod nr tel. 506 223 914 lub mailem: recepcja@klekotki.com.pl

Kup Voucher

Warunki rezerwacji

Rezerwacji można dokonać poprzez stronę internetową, mailowo pod adresem: recepcja@klekotki.com.pl lub telefonicznie 506 223 914 Aby zrealizować voucher należy go przesłać emailem do hotelu bądź wydrukować i okazać przy meldunku. Voucher Kwotowy zachowuje swoją ważność przez okres 6 miesięcy od dnia jego zakupu. Kod vouchera oraz sam Voucher może być wykorzystany jednorazowo, realizacja odbywa się za okazaniem Vouchera.

Jeżeli dokonałeś rezerwacji i ją anulujesz, skontaktuj się z Recepcją (recepcja@klekotki.com.pl, tel. 506 223 914).

Kup Voucher

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.