Pokoje de luxe

Featured - slides

Pokoje de luxe

Przestronne, urządzone ze smakiem pokoje Deluxe znajdują się głównie w dworze nad rzeką Wąską. Ich wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie. Delikatna, pastelowa kolorystyka w połączeniu z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno, wiklina, bawełna oraz len, pomagają wyciszyć się i osiągnąć wewnętrzną harmonię.

Niektóre z pokoi urządzono w stylu charakteryzującym się prostotą, a wybrane meble i dodatki zaprojektowali lokalni rzemieślnicy – stolarze i kowale. Pozostałe wnętrza reprezentują styl inspirowany dalekimi podróżami. 

Content Blocks

WYPOSAŻENIE POKOJU:


Prywatna łazienka
Suszarka
Ręczniki
Zestaw do parzenia herbaty
TV
WiFi
Szafa
 
Rezerwuj pokój

W Klekotkach każdego dnia dbamy o Naturę. Nie znajdziesz u nas wody w plastikowych butelkach. W trosce o środowisko, dajemy Ci świeżą, czystą i jonizowaną wodę Kangen. Kangen po japońsku oznacza „powrót do źródła”. Jonizowana, lekko alkaliczna woda Kangen ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Woda jest dostępna bezpłatnie w naszym barze przez całą dobę. Korzystamy wyłącznie z ekologicznych, szklanych butelek wielokrotnego użytku.

Rezerwuj pokój

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty