Sento SPA to zjawiskowe miejsce dla poszukujących relaksu dla ciała i spokoju dla umysłu

Featured - slides

Sento SPA to zjawiskowe miejsce dla poszukujących relaksu dla ciała i spokoju dla umysłu

Content Blocks

 

Klekotki SPA&RESORT | Godkowo | 1

 

 

 

Oryginalna bryła budynku odważnie rekonstruuje tradycyjną warmińską stodołę i kryje w sobie przestrzeń stworzoną z myślą o harmonii i odprężeniu. Inspiracją jest tu japońska estetyka i świadome połączenie tradycyjnych praktyk terapeutycznych z nowoczesnym podejściem do wellness. Sento SPA to wyjątkowa podróż do miejsca, w którym w harmonii łączą się niepowtarzalne detale wnętrza, dźwięki i aromaty oraz troskliwy dotyk terapeutów. To przestrzeń relaksu, dobrego samopoczucia i spokoju ducha.

W Sento SPA przenikają się fluidy japońskich masaży, kąpieli ofuro, łaźni sento, gorących źródeł onsen i legendarnej japońskiej pielęgnacji.

 

Sento SPA to wyjątkowa podróż do miejsca, w którym w harmonii łączą się niepowtarzalne detale wnętrza, dźwięki i aromaty oraz troskliwy dotyk terapeutów. To przestrzeń relaksu, dobrego samopoczucia i spokoju ducha.

Jeśli szukasz naprawdę wyjątkowego spa blisko natury, z dala od pośpiechu i zgiełku, to Sento SPA jest wymarzonym miejscem na odpoczynek. Oferujemy zróżnicowane zabiegi spa, masaże i rytuały zawsze dopasowane do indywidualnych potrzeb. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków.

Sprawdź menu Sento Spa:


Sprawdź nasze zabiegi SPA, a także inne polecane przez nas sposoby na relaks w Klekotki SPA&Resort: Ogród ZEN ze Ścieżką Równowagi, saunę fińską, siłownię i jacuzzi.
Sento SPA oferuje również pakiety Day Spa dla gości nie korzystających z oferty noclegowej Klekotki SPA&Resort. 
Dla poszukujących idealnego prezentu dla najbliższych proponujemy indywidualne vouchery do SPA.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty