Kuchnia

Featured - slides

Kuchnia

Kuchnia w Klekotkach pachnie ziołami, grzybami, czosnkiem niedźwiedzim, jadalnymi kwiatami i pieczonym na miejscu chlebem. Jest pełna dziczyzny, ryb z pobliskiego jeziora, własnych kiszonek, konfitur i ciasta. Nasi sąsiedzi dostarczają nam sery, miody, jajka i wędliny. W naszym własnym, certyfikowanym gospodarstwie ekologicznym hodujemy warzywa. Tak lokalnie i sezonowo, jak jest to tylko możliwe.

Content Blocks

Sprawdź nasze menu

 

Zobacz menu 

 


Śniadania w Klekotkach

Codziennie czeka na Ciebie śniadanie przygotowane z lokalnych i sezonowych składników. Chrupiący, świeży chleb, który pieczemy na miejscu, domowe pasty i przetwory, najlepsze lokalne sery, pachnący miód z sąsiedztwa, aromatyczna kawa, herbata z sokiem malinowym i gorące kakao. Celebruj ten najważniejszy posiłek dnia w powolnym rytmie Klekotek.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty