Apartamenty

Featured - slides

Apartamenty

W najbardziej reprezentacyjnych częściach obiektu znajdują się przestronne apartamenty. Urządzono je z niezwykłą dbałością o komfort i wygodę gości. Każdy z apartamentów składa się z pokoju dziennego, sypialni oraz łazienki.

W pokoju dziennym zadbano o miejsce do wypoczynku (rozkładana sofa, stolik kawowy, fotele) oraz wygodne biurko. Klimat egzotycznych podróży oddają meble sprowadzone z Indii, Tajlandii oraz Chin, a także ze smakiem dobrane gobeliny oraz rzeźby. Spośród apartamentów wybrać można także wnętrza o secesyjnym charakterze. 

Content Blocks

WYPOSAŻENIE POKOJU:


Prywatna łazienka
Suszarka
Ręczniki
Zestaw do parzenia herbaty
TV
WiFi
Szafa
 
Rezerwuj apartament

W Klekotkach każdego dnia dbamy o Naturę. Nie znajdziesz u nas wody w plastikowych butelkach. W trosce o środowisko, dajemy Ci świeżą, czystą i jonizowaną wodę Kangen. Kangen po japońsku oznacza „powrót do źródła”. Jonizowana, lekko alkaliczna woda Kangen ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Woda jest dostępna bezpłatnie w naszym barze przez całą dobę. Korzystamy wyłącznie z ekologicznych, szklanych butelek wielokrotnego użytku.

Rezerwuj apartament

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty