Blog

Featured - slides

Blog

Blog

Content Blocks

Gdzie na weekend z Warszawy?

Chcesz wypocząć na łonie natury, ale szukasz odpowiedniego miejsca blisko Warszawy, by nie spędzać całego dnia w podróży? Przedstawiamy kilka inspirujących propozycji na weekendowy wypad ze stolicy, który pozwoli Ci złapać oddech i skutecznie zregenerować siły.

Czytaj więcej

Gdzie pojechać na majówkę?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie pojechać na majówkę, trzeba przyznać, że jest wiele fascynujących miejsc, które warto odwiedzić właśnie w tym czasie. Tylko od Ciebie zależy, czy na weekend majowy w Polsce wybierzesz piękne góry, malownicze wybrzeże Bałtyku, małe urokliwe miasteczka, tętniące życiem duże miasta czy ucieczkę na łono natury.

Czytaj więcej

Poszukaj wiosny w Klekotkach – dla zdrowia i znakomitego samopoczucia

Proponujemy Ci odkrywanie sekretów wiosny i szukanie dobrego nastroju w Klekotkach. Sprawdź, co dobrego może przynieść Ci spędzenie chociaż kilku chwil na świeżym powietrzu i w otoczeniu zieleni.

Czytaj dalej

Gdzie spędzić Sylwestra? 5 pomysłów na dobrą zabawę!

Sylwester to jedna z najbardziej wyjątkowych nocy w roku – nic więc dziwnego, że wielu z nas chce spędzić ją w nietuzinkowy sposób, by na długo zapisała się w naszej pamięci. Jednak niezapomniana sylwestrowa noc niejedno ma imię – podpowiadamy, gdzie i jak zaplanować sylwestra, by powitać nowy rok w doskonałym stylu, bawiąc się do białego rana! 

Czytaj dalej

Gdzie pojechać na Święta Bożego Narodzenia w Polsce?

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań i magiczna atmosfera. To również świetna okazja, aby oderwać się od codziennego zgiełku i zrelaksować w wyjątkowym otoczeniu. Kusi, żeby zorganizować świąteczny wyjazd gdzieś na piaszczyste plaże czy poczuć tę świąteczną atmosferę na Wyspach Kanaryjskich.

Czytaj dalej

Oferty