Sauna

Featured - slides

Content Blocks

Sauna fińska

Korzystanie z sauny fińskiej (zwanej również sauną suchą) stanowi doskonały sposób na wielowymiarowy relaks. Przebywanie w saunie zapewnia uczucie wyraźnego odprężenia, pozytywnie wpływając na kondycję zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Sauna posiada nieocenione korzyści zdrowotne, między innymi rozluźniając mięśnie, pielęgnując skórę, przyspieszając przemianę materii, redukując stres i wzmacniając odporność organizmu.

Wizyta w naszej saunie może być poprzedzona treningiem na siłowni. Zarówno nasza sauna, jak i siłownia zlokalizowane są w oddzielnej przestrzeni sprzyjającej kompleksowej regeneracji. Po sesji w saunie zapraszamy do wypoczynku w wyjątkowej strefie relaksu, przy filiżance ulubionej herbaty.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty