Kobiecość w pełni

Featured - slides

Kobiecość w pełni

Czas pełni księżyca to piękny moment na kobiece rytuały dla ciała i ducha. Czas na integrację naszej świadomości z ciałem i otaczającą nas przyrodą. Wiedziały o tym nasze przodkinie, które wykorzystywały sprzyjające warunki, by zadbać o swoje piękno i dobrobyt domu: oczyszczanie i pozbywanie się niechcianego, zarówno w swoim bliskim otoczeniu jak i w sobie. Pomocne były im rośliny rosnące swobodnie w najbliższym otoczeniu – zbierane dla poprawy urody i zdrowia, do picia na dobry nastrój, a nawet odpędzania złej energii i przyciągania tej dobrej.

Content Blocks

Poszukamy jadalnych roślin na pięknych Klekotkowych łąkach, ciesząc się ich widokiem i aromatem
Zbiory wykorzystamy do wspaniałych naparów, porozmawiamy o zastosowaniu dobrodziejstw dzikiej roślinności w kuchni i kosmetyce. Królową wydarzenia będzie POKRZYWA.
 
Sento Spa przygotuje zabiegi kosmetyczne korzystne w czasie ubywającego (garbatego) księżyca – kąpiele ziołowe z oczyszczających ziół (krwawnik, pokrzywa, siemię lniane) oczyszczanie skóry ciała, drenaż limfatyczny.

27.04.2024 (sobota)

Ziołobranie z klekotkowych pól połączone z serwowaniem naparów z lokalnych ziół
Zajęcia poprowadzi ziołowa przewodniczka Agnieszka
 
50 zł/ os
Dodatkowo można będzie skorzystać z Pakietu Sento Spa

Kobiecość w Pełni

w wyjątkowej cenie 250 zł – 70 minut

 
Pakiet zawiera
  • Czułą kąpiel w oczyszczającym suszu ziołowym z ogrodu Zen przy Sento Spa
  • Przywracający sensualność autorski masaż pleców Otefuki z elementami masażu Lomi, w aromaterapeutycznych nutach Pachuli, Kamelii i Japońsiej Orchidei
  • Ziołoterapia przy aromatycznej czarce japońskiej herbaty w Strefie Relaksu w Sento Spa

-10%

rabatu na wszystkie zabiegi z Sento Spa Menu (A przy pełni księżyca polecamy wszystkie zabiegi oczyszczające - peelingi, masaże limfatyczne, masaże antycellulitowe)

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty