Sauna Siłownia Jacuzzi

Featured - slides

Content Blocks

Sauna fińska


Korzystanie z sauny fińskiej (zwanej również sauną suchą) stanowi doskonały sposób na wielowymiarowy relaks. Przebywanie w saunie zapewnia uczucie wyraźnego odprężenia, pozytywnie wpływając na kondycję zarówno psychiczną, jak i fizyczną. Sauna posiada nieocenione korzyści zdrowotne, między innymi rozluźniając mięśnie, pielęgnując skórę, przyspieszając przemianę materii, redukując stres i wzmacniając odporność organizmu.

Wizyta w naszej saunie może być poprzedzona treningiem na siłowni. Zarówno nasza sauna, jak i siłownia zlokalizowane są w oddzielnej przestrzeni sprzyjającej kompleksowej regeneracji. Po sesji w saunie zapraszamy do wypoczynku w wyjątkowej strefie relaksu, przy filiżance ulubionej herbaty.

Siłownia


Nasza siłownia została stworzona z myślą o różnorodnych potrzebach naszych gości i wyposażona jest w nowoczesny sprzęt ćwiczeń siłowych i kondycyjnych. Ta kameralna przestrzeń umożliwia aktywność fizyczną na różnych poziomach wytrenowania. Atmosfera tego miejsca sprzyja skupieniu i komfortowi treningu. Dzięki znakomitej lokalizacji tuż obok sauny, nasi goście mają możliwość połączenia ćwiczeń fizycznych i regeneracji w saunie. 
Po treningu zapraszamy do strefy relaksu, w której można wypocząć przy filiżance dobrej herbaty.

Jacuzzi


W Klekotki SPA&Resort na naszych gości czekają również wyjątkowe sesje w jacuzzi. Kąpiele, których głównym celem jest relaks i wypoczynek czerpią źródło w głęboko zakorzenionej japońskiej tradycji. 
 
Japońska kultura kąpieli, zwana "ofuro", od wieków podkreśla znaczenie kąpieli nie tylko jako rytuału oczyszczania ciała, ale także jako sposobu na odprężenie umysłu. Chwile spędzane w łaźniach sento i gorących źródłach onsen są uważane za czas przeznaczony na regenerację zarówno ciała, jak i ducha. Jacuzzi, ze swoimi bąbelkami, ciepłą wodą i hydromasażem, doskonale oddaje tę filozofię. Kąpiel w gorącej wodzie staje się nie tylko momentem relaksu, ale też swoistym rytuałem, który pomaga nam oderwać się od codziennego zgiełku i znaleźć spokój.

3 powody aby wybrać Nasz Hotel

Wnętrza naszych pokoi zaskakują różnorodnością.

Budynki nawiązują architekturą do osady młyńskiej, a pokoje aranżowane są w stylu dalekowschodnim, kolonialnym, rustykalnym lub art deco.

Dla tych, którzy cenią sobie kontakt z naturą, stworzyliśmy coś wyjątkowego. Własna przestrzeń i niezwykle komfortowy wypoczynek w kameralnych domkach tuż przy lesie i jeziorze.

Nasze Sento SPA to obiekt otulony deskami oryginalnej, warmińskiej stodoły, która została zrekonstruowana i postawiona na skarpie obok budynków zabytkowego młyna i dworu.

Oferujemy zabiegi, które czerpią ze źródeł japońskiej tradycji - kąpieli ofuro, gorących źródeł onsen oraz naturalnych rytuałów pielęgnujących twarz i ciało.

Korzystamy z najwyższej jakości produktów i przetestowanych kosmetyków, a nasi terapeuci proponują zabiegi dopasowane do życzeń i potrzeb gości.

Czerpiemy z bogactwa mazurskiej natury, oferując naszym gościom pobyt w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku.

Sielska atmosfera pomaga odnaleźć spokój, wspiera regenerację i odpoczynek.

Klekotki to przyroda na wyciągnięcie ręki, sezonowe składniki, z których korzystamy w kuchni i niezakłócona niczym cisza.

Oferty